Tüp bebek tedavisi bebek sahibi olamayan çiftlerin en çok tercih ettiği yöntemlerin başında gelmektedir. Dolayısıyla da bu tedavinin en iyi nerde ve nasıl uygulanacağı da tedavi alacak olan çiftleri oldukça tedirgin etmektedir. Çünkü tüp bebek tedavisi de çiftlere %100 lük bir başarı oranı garanti etmez. Tüp bebek tedavisinin başarı oranı annenin yaşına, rahim yapısına ve daha birçok farklı etkene bağlı olarak değişiklik gösterir. Tüp bebek merkezleri yukarda saydığımız etkenlere bağlı olarak başarı oranı %40 ile %60 arası bir başarı oranı vermektedir. Aynı zamanda bir merkezin başarı oranı sadece hamilelik oranı ile belirlenmez. Bir tedavi merkezinin başarı oranı en çok bu konudaki tecrübesine paralel olarak değişmektedir. Alanında uzman ve tecrübeli hekimlerin yer aldığı bir merkezin başarısı elbette ki diğer merkezlere oranla daha yüksek olacaktır. Ve çiftler tedavi esnasında herhangi bir problem yaşamayacaktır.

Tüp bebek tedavisi hem fiziksel hem de psikolojik olarak oldukça zor bir süreci kapsamaktadır. Bu tedavide anneye ilaçlar yolu ile çeşitli hormonlar transfer edilmektedir. Bu hormonal değişmeler annenin ruh halinde sıklıkla değişmelere yol açabilir. Bunu yanı sıra çeşitli komplikasyonlar ve yan etkiler oluşabilir. Ancak kaliteli bir merkezde yapılan tedavilerde uzman hekimler bu konuya müdahale edecek ve en hafif şekilde atlatılması sağlanır.

Türkiye’de çok sayıda başarılı tüp bebek merkezleri bulunmaktadır. Ancak Kıbrıs’ta yumuşta donasyonu ve sperm donasyonunun da yasal olması nedeniyle tüp bebek tedavisinde en çok Kıbrıs tercih ediliyor. Kıbrıs’ın aynı zamanda iyi bir tatil merkezi olması da bu tercihi etkileyen faktörlerden bir tanesi. Türkiye’de en başarılı tüp bebek merkezlerini gelin hep beraber inceleyelim.

 • İSTANBUL TÜP BEBEK MERKEZİ
 • BRÜKSEL TÜP BEBEK MERKEZİ
 • FERTİJİN TÜP BEBEK MERKEZİ
 • MEMORIAL TÜP BEBEK MERKEZİ
 • EUROFERTİL TÜP BEBEK MERKEZİ
 • ANKARA TÜP BEBEK MERKEZİ
 • SMYRNA TÜP BEBEK MERKEZİ
 • ANTALYA TÜP BEBEK MERKEZİ
 • ANATOLİA TÜP BEBEK MERKEZİ
 • BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ TÜP BEBEK MERKEZİ

Başkent üniversitesi hastanesi tüp bebek merkezinde ISO9001 standartları uygulanmaktadır.

Son zamanlarda tüp bebek tedavisine olan taleplerin artması ile birlikte tüp bebek merkezlerinin sayısında artış meydana gelmiştir. En çok tercih edilen tüp bebek tedavisi yerlerinden biri olan Kıbrıs’taki en iyi tedavi merkezi Lefkoşa’da bulunan ivox tüp bebek merkezidir. Bu merkezin hem başarı oranı çok yüksek hem de hasta memnuniyeti çok fazladır. Türkiye ve diğer ülkelerden birçok ziyaretçisi bulunan merkezlerin başında gelmektedir. Aynı zamanda Kıbrıs’ta Lefkoşa, Girne ve Magosa olmak üzere üç farklı şehirlerde çok sayıda tüp bebek merkezi bulunmaktadır. Bu şehirlerde bulunan en iyi tüp bebek merkezlerini gelin hep birlikte inceleyelim

 • KIBRIS TÜP BEBEK MERKEZİ
 • GYNOLİFE TÜP BEBEK MERKEZİ
 • DOĞUŞ TÜP BEBEK MERKEZİ
 • BAHÇECİ KIBRIS TÜP BEBEK MERKEZİ
 • DÜNYA TÜP BEBEK MERKEZİ
 • EUROIVF TÜP BEBEK MERKEZİ
 • DR. HALİL İBRAHİM TEKİN TÜP BEBEK MERKEZİ
 • İvox tüp bebek merkezi

Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisi yaptırmak isteyen çiftlerin seçecekleri merkezin ve doktorun ÜYTE uzmanlık belgesini görmesini talep etmeleri tavsiye edilir. Başarılı bir merkez sadece verilen tıbbi hizmetler ve bu hizmetlerin fazlalığı ile ölçülmez. Tüp bebek tedavileri tedavi gören çift için başlı başına bir stres kaynağıdır ve bu süreç merkez tarafından başarılı bir şekilde aşılmazsa kalıcı hasarlar bırakabilir. Başarılı merkezler aynı zamanda bu süreci başarılı bir şekilde geçiren çiftlerin memnuniyeti ile de ölçülmektedir.

En İyi Tüp Bebek Merkezleri

Pek çok insan çocuk sahibi olmak ister ve bunun için evlenip yuva kurar. Ailelerin çocuk sahibi olamadığı durumlarda, tıp biliminin çalışmaları devreye girmektedir. Normal yollardan çocuk sahibi olamayanlar için, tüp bebek gerçekten gelişmiş bir yöntemdir. Bu sebepten dolayı en iyi tüp bebek merkezleri, insanların her zaman ilgisini çekmiştir.

Özellikle dünya standartlarında kaliteli bir sağlık hizmeti için, Kıbrıs ideal bir nokta ve hizmet adresi. Burada bulunan sağlık merkezleri, tam donanımlı bir şekilde insanlara hizmet vermeye devam ediyor. Tedavi yöntemleri değişken olmakla birlikte, özellikle yapılan tedavi ve tetkikler sonucunda farklı yöntemler ortaya konulmaktadır. Belirlenmiş olan bu yöntemlerin uygulamaya konması, sağlık için insanlara çok büyük katkılar sunmaktadır.

En İyi Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs’ta Bulunuyor

Dünya standartlarında hizmet ve sağlık anlamında çözümler için, Kıbrıs gerçekten nitelikli bir adres. Tavsiye edilen bu cazip çözümler ile birlikte, insanların bu adreslerden istifade etmesi gerçekten çok önemli. Başarılı ve avantajlı hizmetlerin yanı sıra, uzman doktorların aynı zamanda yetenekli kabiliyetli personelin çalışmaları, insanlar için büyük kolaylıklar ortaya koymaktadır.

En iyi tüp bebek merkezleri arasında bulunan pek çok sağlık kuruluşunun, kaliteli hizmetler noktasında insanlara çok büyük desteği ortaya çıkmaktadır. Bu destek ve avantajlar kaliteli bir hizmetin değerlendirilmesi noktasında insanlar için yeni fırsatlar ortaya koymaktadır. Eşsiz ve doğru planlamalı çözümlerle birlikte, kaliteli ve avantajlı seçenekleri burada gözden geçirmek gerekmektedir.

En İyi Tüp Bebek Merkezleri Ve Sağlık Konusunda Kaliteli Hizmetler

Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerinin, kaliteli sağlık adreslerinden alınması kaçınılmaz. Özellikle en iyi tüp bebek merkezleri donanımlı yapısı ile çocuk sahibi olmak isteyen insanlar için alternatif çözümler üretiyor. Gerek erkekte gerekse de bayanlarda problemler ortaya çıksa bile, tedavi yöntemleri ile bu sorunları geride bırakmak mümkün olmaktadır.

Donanımlı yapısı ile insanları avantaj sağlayan sağlık merkezlerinin, gerçekten güvenilir ve nitelikli bir adres konumunda sonuçları söz konusu olmaktadır. Özellikle de uzman ve becerikli çalışmalarla birlikte, buradaki sonuçları en iyi şekilde gözden geçirmek gerekmektedir. Memnuniyet ve güven konusunda insanlar için ortaya çıkan kaliteli ve sağlıklı hizmetler, göz kamaştırıcı bir sonuç ortaya koymaktadır.

Aklınıza takılan sorular mı var?

Doktorunuza Danışın

  Bizi ArayınWhatsappSizi Arayalım