Kıbrıs tüp bebek merkezi çiftlerden herhangi birisine bağlı olarak çocuk sahibi olamayan çiftlere tüp bebek tedavisi yöntemi ile bebek sahibi olmayı sağlamaktadır. Kıbrıs tüp bebek merkezi tedavisi kadından yumurta toplama yöntemiyle erkekten alınan spermin laboratuvar ortamında yapay döllendirme yapılarak elde edilen embriyonun anne rahminin içerisine yerleştirilmesi işlemidir. Kıbrıs tüp bebek merkezinde tüp bebek tedavisi kişiye özel olarak belirlenmiş ilaç şemasın şeklinde belirli aşamalardan oluşmaktadır.

Öncelikle uzman doktorumuz çiftlerin geçmiş hayat hikayesini ve bebek sahibi olabilme çabalarını dinler. Daha sonra çiftler muayene edilir ve her iki tarafa da tedaviye başlamak için belli testler yapılır. Çiftlere kısırlık ve uygulanacak tedavi ile alakalı detaylı bilgiler verilir. Konu hakkında bütün bilgiler detaylı bir şekilde paylaşıldıktan sonra bu bilgilerin ışığında tedaviye başlanır. Kıbrıs tüp bebek merkezinde asıl amaç çok sayıda yumurta elde etmektir. Tüp bebek tedavisinde en son aşama ise embriyoların rahme transferidir.

Embriyo transferinde hekimin tecrübesi ve deneyimi oldukça önemlidir. Kıbrıs tüp bebek merkezinde bu işlemi doktorumuz gerçekleştirmektedir. Kıbrıs tüp bebek merkezi olarak bizler transfer yapmadan önce bir katater yardımı ile rahime giden yolu bulur daha sonra embriyo transferini gerçekleştiririz. Bu sayede embriyolar hiçbir hasar almadan rahme ulaşabilmektedir. Tüp bebek tedavisinde Kıbrıs tüp bebek merkezi o

larak en az alanında uzman ve deneyimli ekibimiz kadar üst düzey laboratuvar donanımlı hastane olanaklarımızda başarılı bir merkez olmamız konusunda etkilidir. Çünkü laboratuvar ortamı da tüp bebek başarısının %80’lik bir kısmını oluşturmaktadır.
Eğer sperm ile alakalı bir sıkıntı yoksa Kıbrıs tüp bebek merkezi laboratuvar imkanları ile başarı oranı yüksek gebelikler elde edilebilir. Kıbrıs tüp bebek merkezi en son teknolojiler ile donatılmış ISO9001 ve ISO27001 sertifikalı ve tek sağlık bakanlığından onaylı sertifikaya sahip olan merkezimiz en iyi hizmeti veren sağlık kuruluşlarının başında gelmektedir. Diğer tüp bebek merkezlerine kıyasla fiyatları daha uygun ve başarı oranları daha yüksektir.

Kıbrıs tüp bebek merkezinde tüp bebek tedavisi haricinde bu yöndeki bütün tedavi olanakları mevcuttur. Bunlardan başlıcaları sperm donasyonu, yumurta donasyonu, cinsiyet seçimi gibi, ikiz bebek oluşumu gibi tedavilerdir. Son zamanlarda bu alanda yaşanan sorunlar çok fazla gündeme gelmektedir. Tüp bebek merkezleri sayı olarak oldukça fazladır ancak her merkez bu konuda yeteri kadar başarıya ulaşabilme niteliğine sahip değildir.

TÜP BEBEK MERKEZİ SEÇİMİNDE NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Tüp bebek merkezi seçimi yaparken öncelikle merkezin ne kadar zamandır faaliyette olduğunu ve ne derece aktif olduğunu araştırmak gerekir. Kıbrıs tüp bebek merkezi olarak uzun yıllardır siz müşterilerimize başar oranları yüksek hizmetler sunmaktayız. Daha sonra merkezin müşteri kapasitesi ve yoğunluk derecesi, merkezde çalışan doktorun uzmanlığı ve tecrübesi, merkezin laboratuvar donanımı, merkezde görülen tüp bebek tedavilerinin başarılı gebelik oranları, gebelikten sonraki süreçte çiftlerin sağlıklı bebekler ile eve gitme oranları, yeterli bir embriyo dondurma saklama donanımına sahip olup olmadığı ve tüp bebek merkezine başvuru yapanlara ne derece detaylı bilgi verildiği konuları da tüp bebek merkezi seçiminde göz önünde bulundurulması gereken unsurların başında gelmektedir. Bunlar hakkında doğru bilgiye ulaşmak her ne kadar mümkün olmasa da yapılacak olan iyi bir araştırma ile doğru sonuçlara ulaşmak mümkün olacaktır.

Kıbrıs tüp bebek merkezi olarak bebek sahibi olmak isteyen çiftlerimizi en iyi sonuca ulaştırmak başlıca vizyonumuzdur. Kıbrıs tüp bebek merkezi çiftlerimizle tedavinin başından sonuna kadar sürekli iletişim halindedir. Hastaları sadece fiziksel olarak değil psikolojik olarak da tedaviye hazırlamaktadır. Türk, alman, rus ve daha birçok dilde hizmet verebilen dev bir kadroya sahiptir. Kıbrıs tüp bebek merkezinde en son en güncel tedavi yöntemleri kullanılmaktadır. Çalışanların bayan olması da çiftlere psikolojik olarak destek olma ve empati kurma yoluyla da sıcak ve samimi bir hizmetle siz değerli müşterilerini ağırlamaktadır.

19680 +

Mutlu Danışan

19680 +

Başarılı Tedavi

21654 +

Hasta

19680+

Mutlu Danışan
clinic

Bizi Yakından Tanıyın

Vizyonumuz

Kıbrıs tüp bebek merkezi Şefkat Her insana sevgi, merhamet ve yardım duygusuyla yaklaşırız. Vicdanımızın sesini dinler, herkese “adil ve dürüst” davranırız. Sorumluluk Yükümlülüklerimizi “eksiksiz ve tam zamanında” yerine getiririz. Toplumsal yaşam kalitesini artırmak için çalışırız. Kalite Sunduğumuz her hizmette “hasta memnuniyeti”ni gözetir, en üst kalite düzeyini hedef alırız. Takım Çalışması Her konuda iş birliğine, “ortak başarı”ya inanırız. Gelişime önem veririz. Çalışkanlık Mesleğimizi “tutku” ile yapar, her şart altında en iyi sonucu elde etmek için yılmadan çalışırız. Verimlilik Operasyonel verimliliği ve mükemmelliği hedefler, kaynaklarımızı “israf etmeden” kurum çıkarlarını gözeterek kullanırız.

Misyonumuz

Kıbrıs tüp bebek merkezi Uzmanlaştığımız Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üremeye Yardımcı Teknikler ve Endoskopik Cerrahi alanlarında, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı kaliteli hizmet vermek. Nitelikli sağlık çalışanlarıyla, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden yeniliklere ve gelişime açık olmak. Hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, sürekli kendini yenileyen, alanında öncü kuruluş olmak. Hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak verdiğimiz hizmet kalitesini ölçülebilir şekilde geliştirmek. Sektörde örgütlü bir yapı ve güçbirliği ile üreme tıbbı alanında dünya standartlarında bir yapılanma kurmak, hizmetlerimizi tüm yurda yayarak çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin etik bir anlayış içerisinde sorunsuz olarak bu amaca ulaşmalarını sağlamaktir.

Ekibimizle Tanışın

Hasta Koordinatörü (Arapça)

Ala D.

Bizi ArayınWhatsappSizi Arayalım