Neden Kıbrıs Tüp Bebek Merkezini Tercihini Etmelisiniz?

Hayatlarını birleştiren her çiftin en büyük hayalidir bebek sahibi olabilmek. Ancak bazen beklenmedik sonuçlar ortaya çıkar ve bebek sahibi olabilmek nerdeyse imkânsız hale gelir. Ancak gelişen teknoloji ve hızla ilerleyen bilimsel çalışmalar sonucunda doğal yollarla bebek sahibi olamayanlar tüp bebek tedavisi sayesinde bu hayallerini gerçeğe dönüştürebilmektedir. Bu tedaviyi uygulayan birçok merkez bulunmakla beraber tedaviyi yapacak merkezin kalitesi bireylerin hem fiziksel hem psikolojik sağlığı ve başarı oranı açısından oldukça önemlidir. Kıbrıs tüp bebek merkezi olarak neden bizi tercih etmeniz gerektiğini gelin hep birlikte inceleyelim

Kaliteli Hizmet

Kıbrıs tüp bebek merkezimizde embriyo donasyonu, yumurta donasyonu, sperm donasyonu ve genetik testi hizmetlerinin hepsi bir arada mevcuttur.

Memnuniyet

Alanında tecrübeli ve işini aşkla yapan uzman kadromuz sayesinde bebek sahibi olmayı arzulayan bütün çiftlerimiz merkezimizden mutlu ayrılmaktadır.

Güncel Teknoloji

Kıbrıs tüp bebek merkezimizde en son ve en gelişmiş teknolojiler kullanılmaktadır. Bu yüzden de başarı oranı ve güvenilirliği oldukça fazladır.

Gizlilik ve Güven

ISO 9001 kalite sertifikalı ve ISO 27001 bilgi güvenliği yöntemi sertifikası ile kalitesini ispatlamış, güvenilir bir merkezdir.

Başarı Oranı

Diğer tüp bebek merkezlerine kıyasla en son teknolojiler kullanılmakta ve bunun yanında başarı oranı yüksek olmasına rağmen fiyatları daha uygundur.

Sıkı Takip

Tüp bebek konusunda kafanıza takılan her türlü soruya cevap bulabileceğiniz ve doktorumuza sorular sorabileceğiniz web sitelerimiz mevcuttur.

Özgünlük

Merkezimizde tüp bebek tedavisini uygulayan doktorumuz olmakla birlikte aynı zamanda sağlık bakanlığından onaylı tüp bebek sertifikasına sahip olan tek doğum uzmanıdır.

Disiplin

Bize başvurduğunuz ilk andan itibaren tedaviden en iyi sonucu alabilmek için büyük bir titizlikle çalışıyor ve sağlam temeller üzerine kurulmuş bir tedavi yöntemi uyguluyoruz.

Profesyonellik

Tedavi süreci belirlendikten sonra bu sürecin nasıl ilerleyeceğini ve kullanmanız gereken ilaçları size bilgi verilir ve onayladığınız takdirde tedaviye başlanır.

Hasta İlişkileri

Telefon ve internet üzerinden hastalarımıza tüp bebek öncesi hazırlık dönemi için destek verdikten sonra size randevu verir ve o tarihte sizi Kıbrıs’a davet ederiz. Bunun yanı sıra yüz yüze görüşmek isteyen çiftlerimiz için de yüz yüze görüşmelerimiz mevcuttur.

Neden Biz?

Bizi ArayınWhatsappSizi Arayalım